Zavřít reklamu

Ačkoli vám někteří zastánci Microsoft Office budou tvrdit opak, sada aplikací pro produktivitu od Googlu je pro většinu uživatelů více než dostačující. Ať už jste student, který se celou noc snaží dokončit svou práci na poslední chvíli, nebo sledujete své finance pomocí pečlivě upravené tabulky, je vám tento z mnoha nástrojů Google Disku plně k dispozici. Prezentace Google sice nejsou tak populární jako Dokumenty nebo Tabulky, ale jak se zdá, pomalu je dohánějí. 

Aplikace Prezentace Google totiž právě překročila hranici jedné miliardy instalací v Google Play, což naznačuje, že se pro skutečně nezanedbatelné množství uživatelů stala důležitým titulem, který je pro ně důležitý. Jedná se o poslední z hlavní „trilogie“ aplikací Disku, která této hranice dosáhla, po Dokumentech Google v říjnu 2020 a Tabulkách Google v červenci 2021.

V porovnání s ostatními tituly společnosti nebyly v poslední době v aplikaci Prezentace vydány žádné významné změny nebo inovace. Ještě loni před oficiálním uvedením Androidu 12 však dostala aplikace Material You redesign a byly přejmenovány její tlačítka Present na Slideshow, aby se uživatelé nemátli s podobně označeným tlačítkem v aplikaci Meet. Klub miliardových instalací se tak zase rozšiřuje. Vedle svých kolegů z oblasti produktivity se Prezentace připojují k aplikacím, jakými jsou Telegram, YouTube Music a ano, také Microsoft PowerPoint, který tohoto milníku dosáhl před dvěma lety.

Stáhnout Prezentace Google v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.