Zavřít reklamu

Do éteru unikl první render a klíčové specifikace příští vlajkové lodi Motoroly s kódovým názvem Motorola Frontier 22. A vypadá to, že pod Lenovo patřící značka to s návratem do nejvyšších smartphonových pater myslí opravdu vážně – telefon by totiž měl disponovat příštím špičkovým čipem Qualcommu, superrychlým nabíjením a jako první na světě se chlubit 200MPx fotoaparátem.

Z renderu Motoroly Frontier 22, který pustil do oběhu web WinFuture, vyplývá, že smartphone bude mít po stranách výrazně zakřivený displej s nahoře vycentrovaným kruhovým průstřelem a obdélníkový fotomodul, v němž sídlí obří hlavní senzor a pod ním dva menší.

Motorola_Frontier_render
Motorola Frontier

Telefon dostane podle webu do vínku displej typu POLED s velikostí 6,67 palců a obnovovací frekvencí 144 Hz, příští vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1 Plus (jde o neoficiální název), 8 nebo 12 GB operační a 128 či 256 GB interní paměti, fotoaparát s rozlišením 200, 50 a 12 MPx (druhým by měl být „širokáč“ a třetím teleobjektiv schopný 2x optického přiblížení), 60MPx přední kamerku a baterii s kapacitou 4500 mAh a podporou 125W rychlého drátového a 30–50W bezdrátového nabíjení. Uveden na scénu bude údajně v červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.