Zavřít reklamu

Není nutné kupovat si obsah z Google Play za plnou cenu, když na něho vývojáři často dělají množství slev. Na jednotlivých titulech tak můžete ušetřit klidně i stovky korun. Zde máte aktuální pětici titulů, která je ke dni vydání článku úplně zdarma nebo alespoň ve slevě. Najdete zde nejen zajímavé launchery, ale třeba také nástroj na zmenšování datového objemu fotek. 

Super Shortcuts 

Původní cena 50 Kč, nyní 26 Kč, stažení v Google Play

Aplikace vám umožní nahradit několik zástupců aplikací a složek jednou super zkratkou. Pomůže vám tak rychle otevřít vše, co potřebujete (ať už současně nebo samostatně) a ulevit tak prostoru na vaší domovské obrazovce. Použití je velice jednoduché – nejdříve vyberete, co chcete, aby aplikace nabízela a pak její ikonu umístíte na plochu. Po dlouhém jejím stisku se vám pak otevře nabídka.

RE Equalizer Music Player 

Původní cena 60 Kč, nyní 20 Kč, stažení v Google Play

Titul nabízí výkonný 10pásmový fx ekvalizér s nejlepší kvalitou zvuku a patřičným zážitkem z poslechu hudby. Je navržený s jednoduchým uživatelským rozhraním pro snadný přístup, uspořádání a přehrávání celé vaší hudební sbírky z jednoho místa. Podpora je přítomna pro soubory mp3, flac, wav, ogg, m4a a další.

Lucid Launcher Pro 

Původní cena 60 Kč, nyní 26 Kč, stažení v Google Play 

Vývojáři tohoto launcheru o něm říkají, že vyniká třemi faktory: stabilitou, funkcemi a použitelností. Snaží se totiž fungovat maximálně efektivně, intuitivně a při zachování stávajícího výkonu zařízení. Pokud si nejste jisti využitím, můžete si nejdříve vyzkoušet bezplatnou verzi a pokud vás ta zaujme, až poté investovat do té s přídomkem Pro, která vám odemkne velké množství dalších možností.

Počítač Launcher Win 10 Launcher Prime 2021 

Původní cena 75 Kč, nyní 10 Kč, stažení v Google Play

Jedná se o další launcher, kdy tento však vaše zařízení přebarví do sytu počítačů s Windows 10. Váš telefon s Androidem tak získá rozhraní Metro, čímž můžete snadno sjednotit jeho vzhled s tím, který používáte na svém počítači. Získáte tak nejen nabídku Start, ale také budete moci vytvářet různé zkratky a mnoho dalšího.

JPEG Optimizer PRO with PDF support 

Původní cena 55 Kč, nyní 26 Kč, stažení v Google Play

Tato aplikace vám umožní komprimovat velké fotky a obrázky do menších s opravdu zanedbatelnou ztrátou jejich kvality. Vděčí za to použitému algoritmu ISO Noise Optimization. Titulu tak využijete při odesílání většího počtu fotografií v e-mailech, ale i pokud třeba potřebujete šetřit místo na své SD kartě. Samotné použití je pak velice jednoduché.

Související články

Dnes nejčtenější

.