Zavřít reklamu

Již nějakou dobu víme, že Samsung pracuje na nové vlajkové řadě svých tabletů Galaxy Tab S8, která má zahrnovat modely Galaxy Tab S8, Tab S8+ a Tab S8 Ultra. Nyní do éteru unikly jejich první fotografie.

Snímky tabletů podle všeho pocházejí od blíže nespecifikovaného regulátora, protože je ukazují při měření (čísla na pravítkách jsou však příliš malá a nečitelná, aby byla vidět). Z fotografií vyplývá, že tablety budou mít po vzoru řady Galaxy Tab S7 tenké rámečky kolem displeje, více z nich vyčíst prakticky nelze (po zevrubném prozkoumání je však možné rozpoznat výřez u modelu Ultra, který se objevil již dříve na renderech, nebo to, že základní model bude na výšku měřit zhruba 25,5 cm).

Podle předchozích úniků bude základní model disponovat úhlopříčkou 11 palců, „pluskový“ bude mít 12 palců a model Ultra pak 14,6 palců. Všechny nabídnou AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, nejnovější vlajkový čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, minimálně 8 GB operační a 128 GB vnitřní paměti a nejvyšší model by měl mít kapacitu baterie 12000 mAh a podporovat 45W rychlé nabíjení. Lze také očekávat, ale jen u vybraných variant, podporu 5G a stylusu S Pen. Nová tabletová řada by měla být představena v první polovině letošního roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.