Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte vhodná bezdrátová sluchátka s kvalitním zvukem za dostupnou cenu? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, pak pro vás máme skvělý tip – Niceboy HIVE Pods 3 PRO. Tento model totiž kombinuje moderní špičkové technologie za bezkonkurenční cenu. Počítat tak můžete s křišťálově čistým zvukem, voděodolností a dalšími benefity. Co všechno tato sluchátka vlastně nabízí?

Důraz na kvalitu a komfort

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 PRO dokážou prakticky ihned zaujmout díky zvuku ve špičkové kvalitě. K tomu jim napomáhají nejnovější technologie v čele s podporou kodeku AAC a Bluetooth 5.0, díky čemuž se zvuk může bezdrátově přenášet, aniž by docházelo k jakémukoliv snížení kvality. U takzvaných True Wireless (bezdrátových) sluchátek hraje veledůležitou roli i výdrž baterie. Niceboy konkrétně slibuje až devítihodinovou výdrž na jedno nabití, což lze prakticky okamžitě rozšířit až na 33 hodin s pomocí nabíjecího pouzdra. Samozřejmě nechybí ani odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP55. Tento model je skvělým parťákem i v momentech, kdy s někým telefonujete. Sluchátka totiž nabízejí vlastní mikrofony s technologií pro potlačení okolního šumu.

Samotné nabíjení nabíjecího pouzdra pak probíhá prostřednictvím USB-C kabelu. U toho to ale ještě nekončí, jelikož se uživatelům nabízí ještě jedna komfortnější možnost. Výrobce totiž nezapomněl na implementaci bezdrátového nabíjení za pomocí standardu Qi, kdy stačí pouzdro položit na nabíjecí podložku a máte hotovo. V závěru ještě nesmíme zapomenout zmínit intuitivní ovládání, kdy stačí na jednotlivá sluchátka jen poklepat, a na možnost ovládání hlasem za pomocí asistentů jako Siri nebo Google Assistant. To nejlepší na tom je, že Niceboy HIVE Pods 3 PRO zakoupíte za pouhých 1 699 Kč.

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Pro zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.