Zavřít reklamu

Do éteru pronikly nové rendery telefonů Samsung Galaxy S22 a Galaxy S22 Ultra. Ukazují je nově i z boku a zároveň prozrazují jejich barevné varianty. Do oběhu je pustila známá leakerská stránka 91mobiles.com.

Rendery základního modelu řady Galaxy S22 jej zachycují v černé, bílé, zelené, růžově zlaté a bílé barvě a jinak potvrzují to, co jsme viděli již předtím, tedy plochý displej s tenkými rámečky a nahoře uprostřed umístěným kruhovým průstřelem a „semaforově“ uspořádaným trojitým fotoaparátem. Šasi telefonu je podle všeho kovové.

Pokud jde o Galaxy S22 Ultra, ta bude podle nových obrázků dostupná v černé, bílé, bronzové a zelené barvě. I v tomto případě nové rendery potvrzují, co jsme viděli již dříve, tedy ostré hrany, válcovité tělo, po stranách zakřivený displej a pět samostatných čoček fotoaparátu. Přední strana smartphonu se již na první pohled velmi podobá telefonu Galaxy Note 20 Ultra a není tak náhoda, že se o příští Ultře již nějakou dobu spekuluje jako o nástupci řady Galaxy Note.

Řada Galaxy S22, která by měla zahrnovat ještě model S22+, bude podle všeho uvedena na scénu začátkem února a do prodeje údajně vstoupí ještě týž měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.