Zavřít reklamu

Do éteru pronikly oficiální rendery tabletů příští vlajkové řady Samsung Galaxy Tab S8. Modely Tab S8 a Tab S8+ vypadají velmi podobně jako ty ze současné vlajkové řady Galaxy Tab S7, zatímco u modelu Tab S8 Ultra obrázky potvrzují výřez. Rendery pustil do oběhu proslulý leaker Evan Blass.

Ve výřezu nejvyššího modelu jsou jasně vidět dvě selfie kamerky a ve srovnání se sourozenci má podstatně tenčí rámečky. I když je výřez oproti jiným zařízením (např. nejnovějšímu MacBooku Pro) menší, nepochybně vyvolá jistou kontroverzi.

Podle dosavadních neoficiálních informací nabídnou všechny tři modely Galaxy Tab S8 AMOLED displej (u modelu Tab S8 by měl mít velikost 11 palců, u Tab S8+ 12,4 palců a u Tab S8 Ultra 14,6 palců) s obnovovací frekvencí 120 Hz, nejnovější vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1 a minimálně 8 GB operační a 128 GB vnitřní paměti. Nejvyšší model prý bude disponovat baterií s kapacitou 12000 mAh a podporovat rychlé nabíjení s výkonem 45 W. Řada by měla být uvedena na scénu někdy v první polovině příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.