Zavřít reklamu

Nadcházející advent nám připomíná, že Vánoce jsou opravdu za dveřmi. A poté co na adventním věnci zapálíme poslední svíčku, budou tady. Do té doby je však potřeba zařídit hodně věcí. Svátky klidu a míru slavíme každý s různými obměnami, určité tradice se však u většiny rodin stále dodržují. Jednou z těch nejdůležitějších je, že rodina se opět sejde u jednoho stolu a zavzpomínají na ty, kteří už s nimi u stolu sedět nemohou. A i když by Vánoce neměly být jen o dárkách, určitě neuškodí mít nějaké připravené, aby udělaly radost v ten správný čas.

A kde je sehnat?

Co si budeme povídat, nakupování vánočních dárků někoho může bavit, někdo z toho má už nyní osypky. Ne každý si umí poradit. Existuje však místo, kde najdete vše, co byste mohli chtít. Místo, kde trávíme i tak mnoho času a není pro nás proto problém, zde hledat. Na internetu prostě najdete ledasco. Pokud nevíte, jakým směrem se vydat, stačí si najít nápady na vánoční dárky. Na internetu najdete tipy na dárky pro manžela, partnerku, tchýni, kamarádku nebo třeba děti. Poté, co víte, jaký dárek vlastně hledáte, stačí se porozhlédnout po virtuálním světe, kde vámi zvolený produkt nabízí.

samsungmagazine_EU

Elektronikou neurazíš

Pokud opravdu nevíte, čím někoho obdarovat, můžete si být takřka jisti, že zrovna elektronika potěší naprosto každého. Dotykový smart telefon pro vaši dceru, která potřebuje být ve škole cool, nebo nový mobilní telefon pro vaše prarodiče, kteří už na starý nevidí jsou jednou z možností. Možná váš partner neustále kritizuje starý notebook, který se dlouze načítá a upřednostnil by radši malý tablet, který by pro jeho potřeby plně stačil. Na internetových stránkách smarty najdete obří sortiment zboží, takže si lehce vyberete ten, který odpovídá vašim požadavkům. Orientace na portálu je velmi snadná. Díky jednotlivým kategoriím není možné, abyste je rychle nenavedli, co vlastně hledáte. Případně se s nimi můžete i poradit. A jelikož je zboží skladem, nečekáte na něj dlouho. Jako dárek nabízí k mnoha produktům i nabíječku zdarma. Tisíce spokojených klientů dokazují, jak dobře si firma v konkurenci stojí.

samsungmagazine_eu_2

Neplaťte tolik

Pokud se rozhodnete vybrat nějaký dárek na smarty určitě vám udělá radost sleva, kterou jsme pro vás našli. Na stránkách www.kuponovnik.cz pravidelně hlídáme akce a slevy nejrůznějších obchodních portálů a právě smarty je jedním z nich. Nemusíte tak při nákupu platit plnou cenu, ale stačí využít slevový kód, který zadáte při nákupu a automaticky se vám načte sleva.

kuponovnik_logo

Huawei, Lenovo, Dell, Xiaomi, Samsung, Apple

Sháníte tablet Huawei pro svého partnera? Na internetových stránkách Smarty.cz slevové kódy najdete slevu až 13% a na mobilní telefony Huawei až 38%. Na mobilní telefony Xiaomi nabízejí slevy ve výši až třetiny ceny. Pro milovníky jablíček, pak dosahují slevy i 15%. Pokud upřednostňujete spíše HP, můžete si přijít na slevu až 18% a u Samsungu až na 23%. Možná váš dědeček stále vzpomíná, jak zamlada poslouchal hudbu z gramofonových desek, tak mu udělejte radost a využijte slevu až 16%, kterou zde na nákup gramofonu a příslušenství najdete. Uvažujete nad tím, že koupíte kameru, která zaznamená všechny vaše rodinné vzpomínky? Pak sleva až 52% na kamery Niceboy může velmi potěšit. I na další příslušenství pro elektroniku nabízejí na těchto internetových stránkách slevy v desítkách procentech. Pokud vlastníte staré hodinky, na smarty nabízejí bonus k výkupu až 1500Kč. Zařídit si zde můžete i osvětlení Twinkly, které dodá vašim Vánocům tu pravou vánoční atmosféru a jenž nebudete chtít zhasnout ani dávno poté, co Vánoce skončí. Největší slevy budou samozřejmě spuštěny na Black Friday, tak se nezapomeňte připojit.

Související články

Dnes nejčtenější

.