Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Huawei je třetím největším výrobcem smartphonů na světě, ale pravděpodobně neuvažujete o jeho pořízení. To je potřeba změnit. Nejnovější telefony Huawei jsou tak dobré, že si zaslouží místo ve vaší kapse a alespoň jeden z nich si zaslouží být vaším dalším telefonem.

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro je skvělý všestranný telefon, který nabízí opojnou kombinaci designu, výkonu a síly. Navazuje na vynikající modely P20 a P20 Pro s větším displejem a vylepšeným trojitým zadním fotoaparátem! Široký výřez v horní části neodvádí pozornost od hraní her nebo sledování filmů díky rozlišení QHD tohoto zařízení, podpoře HDR10, která zajišťuje, že vše vypadá úžasně.

image001

Huawei P30

Huawei P30 má menší displej než Pro a potřebuje pouze tři zadní fotoaparáty, ale stále je to jeden z jejich nejlepších telefonů. S rozlišením Full HD+ se tento špičkový displej smartphonu ovládá lépe než jeho větší sourozenec, což znamená, že u svého nového telefonu získáte také vynikající výdrž baterie! Fotoaparát nastavený na těchto zařízeních nabízí působivé snímání s 5x zoomem; 10x optický zoom (i když ne digitální) pro vzdálené snímky téměř dvakrát tak daleko bez jakéhokoli zkreslení při 30násobném zvětšení – ideální pro zachycení drobných detailů, jako je výraz obličeje nebo zdůraznění určitých rysů při fotografování někoho, kdo je má na sobě zblízka.

image003

Huawei Mate 40 Pro

Huawei Mate 40 Pro je bez problémů jedním z nejlepších telefonů z hlediska hardwaru, ale trpí nedostatkem v aplikacích Google a Play Store. Pokud však chcete jen skvělé fotografie s krásným displejem, pak bude tento telefon ideální pro vaše potřeby! Skvěle padne do ruky díky svému zakřivenému designu, díky kterému je manipulace pohodlnější než kdykoli předtím při pořizování snímků, které jistě nikoho nezklamou, když je poté uvidí – například sebe nebo ostatní, kteří ocení fotografování jako nikdy předtím.

image005

Huawei P40 Pro

Nově oznámený Huawei P40 Pro by měl být nejlepším telefonem, jaký kdy Huawei vyrobil. Koneckonců, má vynikající fotoaparát se čtyřmi objektivy s fenomenální výdrží baterie a elegantním designem, který se zakřivil na každé hraně! Tak proč to není číslo jedna? Stejně jako ostatní smartphony od této společnosti nemají přístup ke službám Google, jako jsou Mapy nebo Obchod Play pro aplikace pro Android – což znamená, že se do vašeho zařízení také nestahují z YouTube.

image007

Huawei Nova 8i

Design kruhového fotoaparátu Huawei Nova 8i je velmi výjimečný. Modul kruhového zadního fotoaparátu je dodáván s 64megapixelovým, 1/1,7palcovým snímačem podporovaným objektivem F /1,9, spolu s 8megapixelovým ultraširokoúhlým fotoaparátem. a dvojici 2megapixelových snímačů pro makro a portrétní fotografii. Úzký rámeček smartphonu dělá obrazovku ještě větší. Životnost baterie 4 300 mAh s 66wattovým rychlým nabíjením zajišťuje dlouhou životnost baterie. Ve srovnání s řadou P a Mate od Huawei jsou řady Huawei cz nova vhodnější pro lidi s nízkým rozpočtem, ale přesto chtějí pěkný telefon.

image009

Huawei P40

Pokud chcete využít hardwarové provedení a solidní fotoaparáty řady P40, ale stále jste opatrní, že nepodporují mobilní služby Google, možná byste si měli vybrat tento běžný model P40, protože je levnější než modely Pro a Pro Plus. Nemá bezdrátové nabíjení ani displej s vysokou obnovovací frekvencí, ale design patří k nejlepším na trhu a sestava tří fotoaparátů pořizuje úžasné fotografie a videa.

image011

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro byl jednou z prvních obětí, které se staly obětí zákazu od společnosti Google – takže na tomto telefonu nejsou žádné aplikace ani přístup do obchodu Play. Pokud však můžete přenášet prostřednictvím omezeného softwaru, poskytuje velmi dobrý hardware včetně úžasného vodopádového displeje s velkou výdrží baterie a vynikajícím výkonem při slabém osvětlení pro fotoaparát se čtyřmi objektivy, který poráží většinu konkurentů.

image013

Huawei P40 Pro Plus

Pokud chcete ten nejlepší fotoaparát v telefonu, nehledejte nic jiného než Huawei. P40 Pro Plus přichází s pokročilým duálním předním a zadním fotoaparátem, které jsou perfektní pro fotografy! Má také pět kombinací snímačů, včetně jednoho 50MP plus TOF 3D čočky, což jej odlišuje od ostatních telefonů na dnešním trhu jako jedny z nejlepších dostupných ke koupi. Tento telefon je také všestranný a výkonný, s rychlým procesorem, který dokáže uložit 512 GB dat. Kromě toho má také možnost bezdrátového nabíjení.

image015

Dodržování výše uvedených tipů vám pomůže vybrat nejlepší telefony Huawei. Kromě výše uvedených tipů vám bude vodítkem při výběru nejlepšího telefonu Huawei i postup, díky němuž si nevybere špatné telefony.

Související články

Dnes nejčtenější

.