Zavřít reklamu

Do éteru pronikly tiskové – a tedy vysoce kvalitní – rendery jednoho z nejskloňovanějších smartphonů posledních několika měsíců – Samsungu Galaxy S21 FE. Ukazují jej ve všech barevných variantách, v nichž by měl být dostupný, tedy v tmavě šedé, bílé, světle fialové a světle zelené.

Rendery, které pustil do světa web WinFuture.de, nepřekvapivě potvrzují, co ukazovaly předchozí rendery (a koneckonců i fotografie), tedy že Galaxy S21 bude disponovat plochým displejem s nahoře uprostřed umístěným kruhovým průstřelem a trojitým fotoaparátem na zádech. Z renderů také vyplývá, že telefon má kovové tělo (viz předěly antény na bocích).

Galaxy S21 podle dosavadních úniků dostane do vínku Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palců, rozlišením Full HD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 888 a Exynos 2100, až 8 GB operační a až 256 GB vnitřní paměti, fotoaparát s rozlišením 12, 12 a 8 MPx, poddisplejovou čtečku otisků prstů, stereo reproduktory, stupeň krytí IP68, podporu 5G sítí, NFC a baterii s kapacitou 4500 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15, 25 nebo 45 W. Softwarově by jej mohl pohánět Android 12 s nadstavbou One UI 4.0.

Odhalení telefonu, který měl být podle prvotních leaků představen již v létě, se s největší pravděpodobností dočkáme na začátku ledna.

Související články

Dnes nejčtenější

.