Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nové Huawei Watch GT 3 zamířily na český trh. Od dnešního dne si je můžete předobjednat u Mobil Pohotovosti. Právě předprodej hodinek je obzvlášť výhodný, protože k nim jako dárek dostanete bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 4i. Nabídka ale platí pouze tento týden.

Nutno uznat, že Huawei Watch GT 3 se povedly, obzvlášť po designové stránce vypadají hodinky skutečně prémiově. Tělo z nerezové oceli spolu s koženým nebo ocelovým řemínkem zajišťují hodinkám stylový, ale minimalistický design. Na výběr je mezi menší 42mm a větší 46mm variantou, které se liší hlavně velikostí AMOLED displeje. Novinkou je také postranní otočná korunka s haptickou odezvou, která nyní slouží i k ovládání smartwatch.

Huawei_Watch-GT-3_Freebuds_4i

Nicméně i z hlediska funkcí mají nové Watch GT 3 od Huawei čím zaujmout. Potěší přesnější GPS se systémem 5 satelitů, vylepšený monitor srdeční aktivity, celodenní měření kyslíku v krvi (SpO2) a nově také měření teploty pokožky. Hodinky můžete použít i pro vyřízení hovorů, jelikož disponují reproduktorem a mikrofonem. Na jedno nabití vydrží Watch GT 3 46mm velmi sympatických 14 dní, menší verze pak 7 dní. Novinkou je také podpora jakékoli bezdrátové nabíječky, případně reverzního nabíjení skrze telefony Huawei.

Jak k Huawei Watch GT 3 získat sluchátka zdarma

Předobjednat si nové Huawei Watch GT 3 můžete už nyní. Pokud to stihnete do neděle 5. prosince, dostanete k hodinkám zdarma sluchátka FreeBuds 4i v hodnotě 1 490 Kč. Cena Watch GT 3 startuje na 6 890 Kč u 42mm i 46mm. Na výběr je mezi černou, stříbrnou a zlatou variantou, které se liší i dodávaným řemínkem.

1520_794_Huawei_Watch_GT_3

Související články

Dnes nejčtenější

.