Zavřít reklamu

Samsung mile překvapil všechny majitele starších Galaxy Watch. Modely Watch Active, Watch Active2 a loňské Watch3 totiž s novou aktualizací dostávají funkce, které si doposud mohli užívat pouze majitelé nejnovějších Galaxy Watch4. Starší modely hodinek od Samsungu jsou tak nyní ještě atraktivnější, a to i vzhledem k nižší cenovce, hlavně díky aktuálním slevám.

Aktualizace plná novinek

Už na začátku roku naučil Samsung starší generace svých hodinek měřit EKG a krevní tlak. Nyní s novým updatem zdokonaluje další funkce. Nejpraktičtější novinkou vypůjčenou z Galaxy Watch4 je vylepšená detekce pádu u modelů Active2 a Watch3, která nově umožňuje nastavit vyšší citlivost a nabízí i další nové funkce. Potěší také desítka nových ciferníků z nejnovějších Watch4, které je možné detailněji přizpůsobit k obrazu svému. A novinkou je i možnost přidat do skupinových výzev kamarády a členy rodiny.

Samsung_galaxywatch3_lifestyle

Aktualizace vyšla pro vybrané země už v polovině listopadu. Postupně je distribuována i do dalších zemí s tím, že na všechny uživatele se dostane v rámci několika týdnů. Přednost mají GPS verze hodinek, až následně se dočkají majitelé LTE variant.

Samsung Watch jsou teď za super ceny 

Právě díky novým funkcím v kombinaci s nízkou cenou mohou být starší Samsung hodinky velmi atraktivní koupí. V aktuálních slevách totiž koupíte Galaxy Watch3 jen za 5 490 Kč a Galaxy Active2 dokonce jen za 4 490 Kč. U Mobil Pohotovosti navíc k hodinkám Samsung dostanete 15% bonus, takže pokud vyměníte jakýkoli starší produkt za nové Galaxy Watch, čeká na vás lepší výkupní cena. A pokud sáhnete po nejnovějších Galaxy Watch4, čeká na vás kromě zmíněného bonusu ještě druhý bonus 1 500 Kč, pokud obměníte starý produkt za nové hodinky.

1520_794_Samsung_galaxywatch4classic_black

Dnes nejčtenější

.