Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hudba je nedílnou součástí našich životů. Pokud právě nyní vybíráte nový Bluetooth reproduktor, případně byste chtěli váš dosavadní vyměnit za něco lepšího, zbystřete. Jedním z nejlepších kousků v poměru cena/výkon je totiž Niceboy RAZE 3 Radion, který je doslova nabitý nejrůznějšími funkcemi. Co tento kousek vlastně všechno umí?

Jak už jsme zmínili v samotném úvodu, jedná se o bezdrátový Bluetooth reproduktor, který dokáže na první pohled zaujmout svým vysokým 24W výkonem. Obecně na své rozměry RAZE 3 Radion nabízí prvotřídní zvuk. Ten je navíc podpořen známou technologií MaxxBass pro výraznější basy. V takovém případě ale také silně záleží i na kvalitě přenosu mezi kupříkladu telefonem a reproduktorem. Přesně proto zde výrobce vsází na moderní standard Bluetooth 5.0. Tady to každopádně ani zdaleka nekončí. Přehrávat hudbu lze totiž i prostřednictvím klasického AUX kabelu s 3,5mm konektorem, z microSD karty a USB flash disku. Nechybí pak ani funkce FM rádia.

niceboy raze 3 radion 7

Reproduktor dokáže nadále příjemně překvapit svou až nepředstavitelnou výdrží baterie. Na jedno nabití totiž dokáže přehrávat hudbu po dobu až 24 hodin. Svou dominantní výdrž navíc dokáže využít i trošku jinak, kdy jej lze využít jakožto powerbanku a s jeho pomocí si tak dobít například váš telefon. V závěru ještě potěší možnost propojení dvou těchto kousků s funkcí True Wireless či podpora pro hands-free hovory. Vodě a prachuodolné tělo s certifikací IP67 je pak samozřejmostí. To nejlepší však je, že doporučená cena za Niceboy RAZE 3 Radion běžně činí 1 999 Kč, avšak nyní klesla na hranici 1 299 Kč. U vybraných prodejců jej pak můžete pořídit ještě o něco levněji! Nenechte si tuto šanci ujít.

Reproduktor Niceboy RAZE 3 Radion zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.