Zavřít reklamu

Poslední dobou to skoro vypadá, že co týden, to nový únik týkající se příští „budgetové vlajky“ Samsungu Galaxy S21 FE. Nyní do éteru pronikl patrně ten nejzásadnější – jde o marketingové materiály, na nichž můžeme telefon vidět v plné kráse.

Marketingové materiály, které „leaknul“ web CoinBRS, potvrzují to, co jsme viděli již předtím, tedy plochý displej s tenkými rámečky a nahoře uprostřed umístěným průstřelem a trojitý fotoaparát s designem, jaký používají telefony řady Galaxy S21 (na rozdíl od nich však fotomodul Galaxy S21 FE nevychází z kovových boků, nýbrž ze zadního – pravděpodobně plastového – krytu). Materiály také telefon ukazují ve stejných barvách jako předešlé rendery, tedy bílé, tmavě šedé, olivově zelené a světle fialové.

Podle webu dostane Galaxy S21 FE do vínku 6,4palcový AMOLED displej s rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 888 nebo Exynos 2100, 6 GB operační paměti, 64MPx hlavní fotoaparát, který prý doplní ultraširokoúhlý a hloubkový senzor (předchozí úniky se zmiňovaly o teleobjektivu), 32MPx přední kamerku, poddisplejovou čtečku otisků prstů, baterii s kapacitou 4500 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W (dřívější spekulace hovořily o 45 W) a Android 11. Podporovat by také měl 5G sítě, dvoupásmovou Wi-Fi, NFC a Bluetooth 5.1.

Telefon by měl být uveden na scénu buď 4. ledna, nebo na veletrhu CES, který se koná 5.–8. ledna.

Související články

Dnes nejčtenější

.