Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch 2 Lite lze v poměru cena/výkon bezesporu označit za jedny z nejlepších na trhu. Kombinují totiž elegantní design spolu s řadou nejrůznějších funkcí, přičemž zároveň dokážou spolehlivě monitorovat některé životní funkce. Hodinky lze navíc nyní pořídit s více než 40% slevou za naprostý pakatel! Pojďme si ale posvítit na to, co tento kousek vlastně všechno umí.

Jak jsme již zmínili výše, Niceboy X-fit Watch 2 Lite zaujmou hned na první pohled svým povedeným designem. Konkrétně se pyšní dotykovým 2,5D LCD displejem s úhlopříčkou 1,69″ a hmotností pouhých 16,9 gramů. To vše skvěle doplňuje pohodlný a vyměnitelný silikonový řemínek. O bezchybné spojení s mobilním telefonem se v tomto případě stará bezdrátová technologie Bluetooth 5.0. Co se jinak týče samotných funkcí, tak si hodinky samozřejmě poradí s monitorováním vašich fyzických aktivit, kdy konkrétně nabízí sedm sportovních režimů. Nadále jim nedělá problém sledovat již zmiňované zdravotní hodnoty, respektive srdeční tep, krevní tlak, saturaci kyslíku v krvi a další. Všechny hodnoty jsou zpětně přístupné z mobilní aplikace. Samozřejmě ani nechybí funkce pro přehrávání hudby, stopky, počasí, možnost příjmu hovorů a notifikací a další.

1520_794_Niceboy X-FIT Watch 2 Lite

Celé to skvěle uzavírá sedmidenní výdrž baterie v kombinaci. Aby toho však nebylo málo, tak nechybí ani voděodolné a prachuodolné tělo dle certifikace IP67. Hodinky mají co nabídnout i z hlediska přizpůsobení. V rámci mobilní aplikace si totiž můžete vybrat i design samotného ciferníku z obsáhlé galerie, která obsahuje více než 70 motivů. Niceboy X-fit Watch 2 Lite jsou samozřejmě k dispozici i v českém jazyce. Ačkoliv je doporučená cena za tento kousek nastavena na 999 korun, tak v rámci současných slev jej můžete pořídit již od necelých 700 korun.

Hodinky Niceboy X-fit Watch 2 Lite zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.