Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jste vášnivými hráči videoher na konzolích Xbox či PlayStation? Pak vás zcela určitě potěší nynější slevové šílenství na Alze. S blížícími se Vánocemi a tedy i startem zimních výprodejů v digitálních obchodech Xboxu a Playstationu totiž běží herní výprodej i u jejich fyzických kopií, která tak lze v mnoha případech získat za skutečně krásné ceny. Super je navíc i to, že Alza do slev přidává více a více titulů, takže je klidně možné, že pokud váš vysněný kousek momentálně zlevněný není, do slevy se ještě dostane.

Recenze Xbox Series X Recenze Xbox Series X

Zlevnění se dočkaly tituly prakticky všech žánrů. Na své si tedy přijdou jak sportovci, tak závodníci či bojovníci – a to jak z moderní doby, tak i ti z minulosti. Do slevy se dostal třeba Ghost Recon: Breakpoint, jehož cena spadla o úctyhodných 67 %, Cyberpunk, hned několik dílů Assassin’s Creed včetně nejnovější (a opravdu vynikající) Valhally, Mafia Definitive Edition, Kingdom Come, Cyberpunk 2077, Far Cry 5 nebo třeba loňské NHL a FIFA.

Zkrátka a dobře, je z čeho vybírat. Ale pozor, jako již tradičně jsou skladové zásoby omezené – tedy minimálně u krabicových titulů.

Dnes nejčtenější

.