Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nakupování a zábava. Obojí si můžete už podruhé užívat v exkluzivním živém streamu pod názvem #SAMSUNGFUTURESTORE, který bude Samsung vysílat ve čtvrtek 21. října od 19:00 na svém Facebooku. V rámci unikátního hodinového přenosu budete mít možnost pořídit chytré hodinky Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic za skvělou cenu, která bude překvapením! Sleva potrvá pouze v době konání živého vysílání a produkty Samsung se představí v naprosto netradičním formátu. Navíc v soutěži budete moct vyhrát prémiová sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 790 Kč.

Samsung-3dWave-MembersApp-EventPicture-01-CZ

Streamem, jehož hvězdami budou chytré hodinky, bude provádět moderátor Evropy2 Petr Říbal, influencerka a Miss Slovenska 2013 Karolína Chomisteková a český Youtuber Jakub Destro. Skutečnou moc ale budete mít v rukách a klávesnicích především vy, diváci streamu. Právě vy se totiž stanete režiséry této show a budete se tak moct na vlastní oči přesvědčit, zda hodinky od Samsungu skutečně dostojí vašim očekáváním. Jaké výzvy si pro tuhle ojedinělou akci připravíte?

Co, kdy, kde?

Živý stream #SamsungFutureStore s možností nakoupit se slevou i vyhrát se koná na facebookové stránce Samsung ve čtvrtek 21. října od 19:00. Připojte se k události kliknutím na tento odkaz.

Související články

Dnes nejčtenější

.