Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezdrátová sluchátka již dnes tvoří neodlučitelnou součást každodenní výbavy. S jejich pomocí si totiž můžeme pohodlně vychutnat oblíbenou muziku či podcasty, aniž bychom rušili naše okolí. Jestliže nyní hledáte nějaký vhodný model, který by dokázal nabídnout nejen skvělou kvalitu zvuku, ale také i komfort, tak pro vás máme skvělý tip. Řeč je o Niceboy HIVE Pods 3 PRO, jenž nyní zakoupíte s parádní slevou!

Kvalita a komfort na prvním místě

Pojďme se ale podívat, co všechno tato sluchátka vlastně umí. Jak už jsme zmínili výše, výrobce u tohoto modelu klade důraz především na kvalitu a komfort, který je díky tomu na vysoké úrovni. Samozřejmě se jedná o takzvaná True Wireless sluchátka bez jakýchkoliv kabelů, přičemž o stabilní propojení například s telefonem či laptopem se stará moderní standard Bluetooth 5.0. Zmiňovaná kvalita je pak zajištěna právě díky propracovanému přenosu a podpoře kodeku AAC. Potěšit každopádně dokáže i obstojná výdrž baterie. Sluchátka na jedno nabití vydrží hrát zhruba 9 hodin, což lze prakticky okamžitě navýšit na až 33 hodin prostřednictvím nabíjecího pouzdra, které se následně dobíjí přes USB-C, případně bezdrátově skrze standard Qi. Následně nechybí ani mikrofony s redukcí okolního šumu, díky čemuž lze Niceboy HIVE Pods 3 PRO využít i pro takzvané hands-free hovory.

V závěru ještě nesmíme zapomenout zmínit dotykové ovládání či odolnost vůči prachu i vodě dle stupně krytí IP55. Právě tato odolnost ze sluchátek dělá ideálního parťáka na sport, kdy se nezaleknou například potu. Díky podpoře hlasových asistentů je navíc možné váš telefon ovládat přímo prostřednictvím tohoto modelu. Jelikož se také jedná o „špunty,“ tak jsou součástí balení 3 velikosti těchto špuntů, ze kterých si už jen stačí vybrat, jaký vám bude v uchu sedět nejlépe. Doporučená cena Niceboy HIVE Pods 3 PRO činí pouhých 1699 Kč. U vybraných prodejců je každopádně nyní můžete pořídit o čtvrtinu levněji!

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 PRO zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.