Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad pořízením sluchátek Apple AirPods či Apple AirPods Pro, ale jejich standardní ceny se vám zdají příliš vysoké? Pak pro vás máme senzační zprávu. Na Mobil Pohotovosti jsou totiž oba tyto modely ve slevě a to opravdu solidní.

Jste-li příznivci klasických pecek a nechce se vám do sluchátek vrážet přespříliš peněz, doporučit vám můžeme sluchátka Apple AirPods 2. generace, jejichž cena spadla ze 4790 korun na parádních 3479 korun. Super je navíc i to, že si lze tuto částku rozložit i na splátky – konkrétně na 231 Kč na 15 měsíců. Za tuto cenu dostanete skvěle hrající bezdrátová sluchátka se solidní výdrží baterie, která lze ovládat efektivním poklepáváním. Potěší ale i velmi kvalitní mikrofon, díky kterému nebude problém vyřídit i telefonní hovory s vašim okolím.

AirPods

Pokud jste náročnějšími uživateli z hlediska zvuku či vám více vyhovují sluchátka se špuntovým designem, sáhnout byste měli po Apple AirPods Pro. Ta se totiž vyznačují nejen špuntovým designem, ale také funkcí pro aktivní potlačení okolního hluku či režimem propustnosti. Stejně jako v případě klasických AirPods nabízí sluchátka kvalitní mikrofony pro vyřizování hovorů či solidní výdrž baterie. Zkrátka a dobře, jedná se o top model v nabídce Applu. A právě proto potěší, že lze nyní tato sluchátka sehnat jen za 5479 korun namísto obvyklých 7290 korun. I zde navíc můžete sáhnout po splátkách, díky kterým se stanou sluchátka ještě dostupnější. Platbu za ně si totiž můžete rozložit do dalších 15 měsíců po 365 korunách.

Apple AirPods Pro

Související články

Dnes nejčtenější

.