Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Segment wearables se neustále rozrůstá. Z takzvané nositelné elektroniky jsou bezesporu nejpopulárnější chytré hodinky, které už dávno nezobrazují pouze čas, ale dokážou vás také informovat o jednotlivých notifikacích a podobně. Některé modely jsou ale relativně drahé a ne každému se chce dávat přes 10 tisíc korun za nové Apple Watch. Pokud tedy hledáte nejlepší hodinky v poměru cena/výkon, pak pro vás máme skvělý tip – jako perfektní kandidát se totiž jeví Niceboy X-fit Watch 2 Lite.

Levné hodinky nabité funkcemi

Pojďme se samozřejmě podívat, co tyto chytré hodinky vlastně všechno umí. Konkrétně totiž nabízejí dotykový 2,5D LCD displej o velikosti 1,69″ a dokážou potěšit i svou sedmidenní výdrží baterie na jedno nabití. Z hlediska funkcí si dokážou hravě poradit s monitorováním zdravotních hodnot v podobě srdečního tepu, krevního tlaku, okysličení krve či kvality a délky spánku. Zároveň se dokáží postarat i o analýzu fyzických aktivit. V tomto směru konkrétně nabízí hned 7 sportovních režimů podle dané aktivity, čímž vás zároveň mohou motivovat například ke cvičení. Veškeré informace jsou jednoduše přístupné v rámci iOS aplikace. Chytré hodinky jsou také mnohdy označovány za takzvanou prodlouženou ruku telefonu. Přesně proto dokážou doručovat notifikace a upozorňovat na příchozí hovory.

1520_794_Niceboy X-FIT Watch 2 Lite

Niceboy X-fit Watch 2 Lite se také mohou pochlubit voděodolným a prachuodolným tělem dle stupně krytí IP67, díky čemuž se jen tak něčeho nezaleknou. Obecně v tomto směru si design a tělo zaslouží pochvalu, kdy dokáže potěšit i nízká hmotnost rovnající se 16,9 gramům a pohodlný, vyměnitelný silikonový řemínek. Co se pak týká ciferníků, tak v tomto případě si lze vybrat ze 75 stylových designů, které lze nastavit v již zmiňované aplikaci. O bezchybné spojení mezi chytrými hodinkami a telefonem se navíc stará moderní rozhraní Bluetooth 5.0 a samozřejmě také nechybí funkce jako stopky, zobrazování počasí či ovládání právě přehrávané hudby. To vše lze navíc získat za pouhých 999 korun.

Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch 2 Lite zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.