Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Do holešovického Design Portu si v rámci letošního Designbloku můžete v termínu 6.–10. října zajít na zajímavé přednášky, dobré jídlo i oku lahodící design. Zastřešujícím tématem celé akce je štěstí, a právě o něm se rozpovídají Lukáš Hejlík, Tomáš Třeštík, Olga Trčková nebo špičky českého designu. Ty se v panelové diskuzi zamyslí také nad tím, jaký je smysl designu v Česku a na Slovensku. Vrcholem bude módní přehlídka Kláry Nademlýnské. Všechny přednášky i diskuze, včetně módní přehlídky Kláry Nademlýnské, se budou živě vysílat na YouTube kanále společnosti Samsung Česko a Slovensko.

Kde vidí štěstí osobnosti umění a designu?

Herec, blogger a autor známé Gastromapy Lukáš Hejlík zahájí program Design Portu ve středu od 19:00 svým povídáním na téma „Štěstí v gastronomii“.

Ve čtvrtek od 18:00 se návštěvníci Design Portu můžou těšit na panelovou diskuzi s designéry Lukášem Novákem, Jakubem Pollágem, Cyrilem Dunděrou a Lucií Koldovou. Pokusí se zodpovědět otázku, zda je smysluplné dělat design v Česku a na Slovensku.

Vrcholem pátečního programu bude módní přehlídka Kláry Nademlýnské, která vznikla ve spolupráci s designérem šperku Zdeňkem Vackem. Přehlídka začíná ve 20:00 a přestože je akce pouze pro zvané, sledovat ji můžete živě na YouTube kanále Samsung Česko a Slovensko.

Sobotní program bude mít pro návštěvníky aspekt překvapení, řečníci totiž konkrétní téma své přednášky odhalí divákům až na místě. Povídání zahájí v 15:00 fotograf a umělec života Tomáš Třeštík, v 15:45 bude přednáškou pokračovat interiérová designérka Ivanka Kowalski, v 16:30 pak promluví Olga Trčková, spolumajitelka DSC Gallery a sběratelka umění.

Sledujte program živě na kanálech Samsung

Všechny přednášky i diskuze, včetně módní přehlídky Kláry Nademlýnské, se budou živě vysílat na YouTube kanále Samsung Česko a Slovensko. Všem řečníkům navíc budou k ruce produkty Samsung, které svým designem i funkcemi korespondují s tématem i myšlenkou celé akce. Lukáši Hejlíkovi bude asistovat otočná televize The Sero, designová televize The Serif bude pomůckou při panelové diskuzi a sobotní program se bude částečně promítat prostřednictvím 4K projektoru The Premiere.

Aktuální program najdete na www.designport.cz. Přijďte zažít štěstí naživo do holešovického Design Portu – od středy 6. 10. do neděle 10. 10. 2021.

Související články

Dnes nejčtenější

.