Zavřít reklamu

Příští vlajková řada Samsungu Galaxy S22 bude podle všeho uvedena na scénu začátkem příštího roku, ale již nějakou dobu o ní unikají neoficiální informace. Jednou z nich bylo to, že její design bude oproti současné vlajkové řadě Galaxy S21 „plus minus“ stejný či „modifikovaný“. Nyní do éteru pronikly konkrétnější informace na toto téma. Modely S22, S22+ a S22 Ultra podle nich budou mít bezrámečkový design a menší a tenčí tělo.

Bezrámečkový design má podle známého leakera Ice universe umožnit změna poměru stran z 20:9 na lehce širší 19,3:9, v důsledku čehož mají být nové „vlajky“ o něco kratší.

Telefony Galaxy S22 by kromě toho měly být oproti předchůdcům o něco tenčí. Podle leakera Lanzuka bude tloušťka těla u základního a „pluskového“ modelu konkrétně činit 7,6 mm (oproti předchůdcům by tak měly být tenčí o 3, resp. 2 mm), u modelu Ultra ji nezmiňuje. Doplnil, že model S22 bude disponovat úhlopříčkou 6,1 palců a S22+ 6,5 palců, což se shoduje s dosavadními leaky na toto téma.

Na základě výše uvedených informací vytvořil web LetsGoDigital koncepční rendery modelu S22+, které vypadají opravdu skvěle. Pokud by telefon vypadal „ve finále“ takto, rozhodně bychom se nezlobili. Co myslíte vy?

Související články

Dnes nejčtenější

.