Zavřít reklamu

Samsung uvedl na scénu svůj první monitor s vestavěnou webovou kamerou. Má název Webcam Monitor S4 a je specificky navržen tak, aby uspokojil potřeby pracovníků, kteří kvůli pokračující koronavirové pandemii pracují z domova.

Webcam Monitor S4 disponuje IPS LCD displejem s velikostí 24 palců, rozlišením Full HD, poměrem stran 16:9, obnovovací frekvencí 75 Hz, maximálním jasem 250 nitů, kontrastním poměrem 1000:1 a pozorovacími úhly až 178°. Má vysunovací 2MPx webovou kameru s IR kamerou pro autentizaci Windows Hello, kterou doprovázejí vestavěné mikrofony a stereo reproduktory s výkonem 2 W.

Nový monitor má výškově nastavitelný stojan, který podporuje naklánění a otáčení. Je také možné jej připevnit na zeď (standard VESA 100 x 100 mm). Pokud jde o portovou výbavu, Webcam Monitor S4 disponuje dvěma porty USB-A 3.0, portem HDMI, DisplayPortem, konektorem D-Sub a 3,5mm jackem. Samsung uvádí, že monitor má certifikaci TÜV Rheinland pro redukci modrého světla a kvalitu obrazu bez blikání.

Webcam Monitor S4 bude brzy k dostání v Evropě, jihovýchodní Asii, Jižní Koreji a USA. V Jižní Koreji bude stát 380 tisíc wonů (necelých 7 tisíc korun).

Související články

Dnes nejčtenější

.