Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad koupí nových sluchátek či reproduktoru? Pak pro vás máme super tip na zajímavé akce. Jste-li totiž fanoušky Applu, určitě by vás mohly zaujmout slevy na AirPods Pro a HomePody mini, které právě běží na Alze. Tyto produkty lze díky nim sehnat velmi výhodně.

Pokud jste náročnějšími uživateli z hlediska zvuku či vám více vyhovují sluchátka se špuntovým designem, jsou pro vás AirPods Pro jako stvořená. Vyznačují se totiž nejen špuntovým designem, ale také funkcí pro aktivní potlačení okolního hluku či režimem propustnosti. Stejně jako v případě klasických AirPods nabízí sluchátka kvalitní mikrofony pro vyřizování hovorů či solidní výdrž baterie. Zkrátka a dobře, jedná se o top model v nabídce Applu. A právě proto potěší, že lze nyní tato sluchátka sehnat jen za 5690 korun namísto obvyklých 7290 korun.

AirPods Pro

HomePod mini toho zvládá i přes své miniaturní rozměry skutečně mnoho. Kromě skvělého podání zvuku vám totiž díky integrované Siri poradí se spoustou věcí, ale dokáže například také zajistit vzdálené ovládání vaší chytré domácnosti postavené na HomeKitu, jelikož jej lze využít coby domácí centrum. Při pořízení dvou HomePodů mini pak lze vytvořit z tohoto páru steroe, které zní opravdu skvěle a to jak při streamování hudby, tak třeba i při připojení HomePodů k Apple TV coby výstupy. Zkrátka a dobře – je o co stát. Běžná cena HomePodu mini na Alze je 2949 Kč, nyní jej však lze sehnat jen za 2699 Kč. 

Související články

Dnes nejčtenější

.