Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezdrátová sluchátka lze dnes již téměř považovat za povinnou součást každodenní výbavy. Jestliže aktuálně přemýšlíte nad jejich koupí, a zároveň byste chtěli něco lepšího za dostupnou cenu, tak byste rozhodně neměli přehlédnout prvotřídní sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 PRO. Ta totiž kombinují křišťálově čistý zvuk, dlouhou výdrž baterie, funkci aktivního potlačení hluku a řadu dalších benefitů.

Pojďme si tedy v rychlosti říct, co tento produkt vlastně všechno umí. Jelikož se jedná o takzvaná True Wireless sluchátka, tak se u nich nemusíte obtěžovat s rozmotáváním otravných kabelů. To nejlepší každopádně přichází u samotného zvuku. Řeč je samozřejmě o jeho vysoké kvalitě, která je zajištěna podporou kodeků AAC či SBC a stabilním přenosem prostřednictvím technologie Bluetooth 5.0. Samozřejmě nechybí ani nesmírně důležitá funkce v podobě aktivního potlačení okolního hluku, díky čemuž si se sluchátky můžete vychutnat zvuk bez jakéhokoliv okolního rušení.

Za zmínku také stojí poměrně vysoká výdrž baterie na jedno nabití. Ta dosahuje v případě sluchátek až 9 hodin, což lze okamžitě prodloužit prostřednictvím nabíjecího pouzdra na až 33 hodin. Zmiňované pouzdro lze navíc nabíjet bezdrátově, případně prostřednictvím USB-C. Například sportovce pak rozhodně potěší i odolnost vůči potu, vodě a prachu dle krytí IP55, podpora hlasových asistentů či dotykové ovládání. To vše následně uzavírá přítomnost mikrofonu s funkcí redukce šumu a samozřejmě i podpora hands-free telefonních hovorů. Jelikož se navíc jedná o špuntová sluchátka, tak součástí balení jsou i 3 velikosti špuntů pro optimální pohodlí. Niceboy HIVE Pods 3 PRO lze navíc pořídit již za pouhých 1699 korun.

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 PRO zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.