Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pomalým tempem se blíží konec srpna, se kterým jsou bezesporu spojeny ty nejlepší akce. Ty se pak samozřejmě neobejdou bez nálože kvalitní muziky. Jak si ale párty vychutnat co možná nejlépe s ještě lepším ozvučením? Odpovědí je skvělý reproduktor Niceboy PARTY Boy 100W, díky kterému si to budete moci večer užít skutečně naplno – nehledě na tom, zdali budete uvnitř, anebo pod širým nebem.

Konkrétně se jedná o přenosný Bluetooth reproduktor, který je ale o několik úrovní napřed. S klasickými modely, které si pohodlně hodíte do kapsy, jej ani nelze srovnávat. Tento kousek dokáže na první pohled potěšit neuvěřitelným 100W výkonem, s jehož pomocí dokážete ozvučit doslova jakýkoliv prostor, přičemž mu ani neschází pokročilá technologie MaxxBass pro zajištění čistého zvuku. S telefonem či laptopem jej lze propojit bezdrátově prostřednictvím standardu Bluetooth 5.0, případně nechybí ani možnost připojení AUX kabelu či flash disku. V oblasti zvuku každopádně ještě těží z ekvalizéru s třemi přednastavenými režimy.

Niceboy PARTY Boy 100W je taktéž skvělým parťákem pro karaoke s přáteli. Disponuje totiž dvěma 6,3mm jacky pro jednoduché připojení mikrofonů či hudebních nástrojů. Oběma těmto vstupům lze kontrolovat individuálně hlasitost a jeden mikrofon je pak dokonce i součástí balení. Samozřejmě se reproduktor nezalekne ani nepříznivého počasí, kdy konkrétně díky krytí stupně IP55 nemá problém s lehkým deštěm a stříkající vodou. Pokud by však bylo nejhůř, stačí jej vzít za praktické madlo a přenést dovnitř. Navíc váží pouhých 4,2 kilogramů. Potěšit dokáže i skvělá výdrž baterie, která dosahuje až 8 hodin. Nabíjení pak probíhá prostřednictvím univerzálního portu USB-C.

Niceboy PARTY Boy 100W 6

Rozhodně však nesmíme zapomenout na jednoduchý, ale přesto skvělý design. Reproduktor také dokáže okouzlit hned pěti režimy se světelnými efekty, což je perfektním doplňkem pro večerní akce. Nechybí ani možnost, aby zmiňované efekty reagovaly na právě přehrávanou muziku. Pokud byste navíc chtěli z Niceboy PARTY Boy 100W dostat to nejlepší, můžete díky funkce True Wireless vzájemně propojit dva reproduktory a dopřát si tak dvojnásobně kvalitní zvuk. Tento unikátní a praktický kousek si můžete pořídit již od 4 499 korun.

Reproduktor Niceboy PARTY Boy 100W zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.