Zavřít reklamu

Takzvané AR hry se těší obrovské popularitě. Kombinují totiž možnosti chytrých telefonů spolu s pohybem. Nejpopulárnějším titulem je v tomto směru Pokémon Go, kde chodíte po okolí a chytáte pokémony. Co když ale venku prší, jste nemocní a nikam se vám nechce? V takovém případě se nabízí jednoduché řešení, kterým je aplikace iMyFone AnyTo.

iMyFone AnyTo

K čemu je vlastně aplikace iMyFone AnyTo určená a jak funguje? Jedná se o jednoduchý nástroj, s jehož pomocí dokážete změnit GPS polohu vašeho Android telefonu  či iPhonu. Přesně toho lze využít ve hrách jako Pokémon Go, případně u iOS pro zamaskování vaší polohy v Najít. Vše funguje jednoduše a doslova lusknutím prstu. Stačí zařízení propojit s počítačem prostřednictvím kabelu, vybrat lokaci a máte hotovo.

imyfone anyto

V případě telefonů s operačním systémem Android samozřejmě fungují i jiné metody. iMyFone AnyTo je ale bezesporu tou nejjednodušší a nejbezpečnější metodou, kterou můžete použít. Aby toho navíc nebylo málo, tak navíc můžete simulovat pohyb. To je ostatně přesně to, co při hraní Pokémon Go potřebujete, abyste nemuseli neustále překlikávat.

Simulace pohybu

V takovém případě se nabízí dva režimy. Two-spot Mode a Multi-spot Mode. V tom prvním vyberete na mapě dva body, zvolíte si vaši rychlost a aplikace bude následně automaticky měnit vaši polohu na základě rychlosti. Jak již samotný název napovídá, tak Multi-spot Mode vám k tomu ještě umožní vybrat několik dalších bodů, čímž si prakticky naplánujete vaši virtuální procházku.

Jak změnit polohu

Pojďme si ještě v rychlosti ukázat, jak lze poloha prostřednictvím zmiňované aplikace vlastně změnit. Celé bychom to mohli shrnout do tří velice jednoduchých kroků. Nejprve je nutné váš Android  propojit s počítačem přes kabel. V následujícím kroku se vám nabídnou dvě možnosti aneb zdali se chystáte hrát hry, anebo potřebujete změnit polohu kvůli sociálním sítím. Ve třetím kroku si pak přímo na mapce vyberete potřebné souřadnice, naplánujete vaši trasu, navolíte si rychlost a máte hotovo. Postup krok po kroku naleznete v přiložené galerii, případně v níže připnutém videu.

Kde aplikaci stáhnout

Aplikaci iMyFone AnyTo  si můžete zdarma stáhnout na oficiálním webu vývojáře. Pro použití všech funkcí ale budete muset disponovat placenou verzí, která vás pak vyjde dle vybraného plánu. Například se nabízí měsíční plán za 9,95 dolarů, roční plán za 39,95 dolarů, anebo můžete rovnou sáhnout po doživotní licenci za 59,95 dolarů.

Časově omezená nabídka! iMyFone AnyTo za 4,95 $/měsíčně

Související články

Dnes nejčtenější

.