Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání červnového bezpečnostního patche na další zařízení – jedním z jeho dalších adresátů je úspěšný loňský smartphone střední třídy Galaxy M21.

Nová aktualizace pro Galaxy M21 nese firmwarovou verzi M215FXXU2BUF1 a v tuto chvíli je dostupná v Indii. Jako u minulých updatů tohoto druhu by se i tento měl v následujících dnech rozšířit do dalších zemí světa.

Červnový bezpečnostní patch zahrnuje přes čtyři desítky oprav od Googlu a 19 oprav od Samsungu, z nichž některé byly označeny jako kritické. Opravy od Samsungu řešily např. nesprávnou autentizaci v SDP SDK, nesprávný přístup v nastavení notifikací, chyby v aplikaci Samsung Contacts, přetečení bufferu v ovladači NPU nebo zranitelnosti související s čipsety Exynos 9610, Exynos 9810, Exynos 9820 a Exynos 990.

Samsung uvedl Galaxy M21 na trh před rokem a čtvrt s Androidem 10 „na palubě“. Telefon začátkem letošního roku obdržel aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.0 a před třemi měsíci její aktuálně nejnovější verzi 3.1.

Související články

Dnes nejčtenější