Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Uvažujete nyní nad koupí bezdrátového reproduktoru, sluchátek, či jiného příslušenství? V takovém případě by vás mohly oslovit produkty od populární značky Niceboy, která u svých kousků kombinuje prvotřídní kvalitu  a nízké ceny. Nyní navíc se slevou prodává jeden z nejoblíbenějších reproduktorů. Ten dokáže oslovit nejen svým zvukem, ale také zpracováním a skvělými parametry.

RAZE 3 Titan

Povedený Bluetooth reproduktor RAZE 3 Titan na první pohled zaujme ikonickým designem, který je pro Niceboy typický. To nejlepší se ale nenachází na povrchu, nýbrž uvnitř. Produkt totiž umí překvapit svým extra silným, 50W výkonem, jemuž s prvotřídním zvukem napomáhá známá technologie MaxxBass. Špatné to není ani z hlediska výdrže. Na jedno nabití dokáže RAZE 3 Titan vydržet až 15 hodin. Tato schopnost v kombinaci se stupněm krytí IP67 zajišťuje, že si jej můžete vzít i na delší a náročnější výlety.

Niceboy RAZE 3 Titan 1

O stabilní přenos zvuku se stará technologie Bluetooth 5.0. Jelikož reproduktor nabízí poměrně solidní výdrž s kapacitou baterie 5000 mAh, dokáže fungovat i jako powerbanka. Napájení poté probíhá prostřednictvím USB-C konektoru. Kdybyste ale už neměli náladu na vaše skladby, tak díky integrované anténě si můžete pustit i FM rádio, případně zapojit micro SD kartu, USB flash disk i 3,5mm jack kabel. Nechybí ani možnost pro propojení dvou reproduktorů s funkcí True Wireless či hands-free pro telefonní hovory.

Niceboy RAZE 3 Titan zakoupíte za 2999 Kč 1990 Kč zde

X-fit Watch Pixel

Jestliže ale reproduktor nepotřebujete, ale uvítali byste spíše chytré hodinky, zbystřete. V nabídce se pak ještě nachází nesmírně populární X-fit Watch Pixel, které nabízí spoustu zábavy za málo peněz. Tento kousek nabízí odolné kovové tělo s plnou vodotěsností podle certifikace IP68. Potěšit dokáže i vcelku solidní výdrž baterie, která na jedno nabití zvládne až 10 dní. Na hodinkách si konkrétně můžete kontrolovat jednotlivé notifikace z předem určených aplikací, sledovat údaje o vaší aktivitě, spánku, srdečním tepu, okysličení krve a krevního tlaku.

Niceboy X-fit Watch Pixel zakoupíte za 1399 Kč zde

Související články

Dnes nejčtenější

.