Zavřít reklamu

Před půl rokem Samsung uvedl na scénu telefon Galaxy A02s. Šlo o jeden z cenově nejdostupnějších smartphonů populární řady Galaxy A. Nyní do éteru pronikly rendery a některé údajné specifikace jeho nástupce Galaxy A03s.

Na první pohled by se mohlo zdát, že oba telefony vypadají prakticky stejně. Nicméně jsou zde dvě zásadní změny – Galaxy A03s bude mít na boku umístěnou čtečku otisků prstů (předchůdce čtečku otisků neměl vůbec) a USB-C port (předchůdce disponoval zastaralým microSB konektorem). Jeho rozměry by měly činit 166,6 x 75,9 x 9,1 mm, bude tedy podle všeho o něco větší než Galaxy A02s.

Pokud jde o specifikace, Galaxy A03s bude údajně vybaven 6,5palcovým displejem, trojitým fotoaparátem s 13MPx hlavním snímačem a dvěma 2MPx kamerkami a předním fotoaparátem s rozlišením 5 MPx. Jak je vidět i na renderech, telefon bude mít 3,5mm jack. Všemi těmito parametry disponuje i předchůdce, oba telefony by si tedy i v oblasti hardwaru měly být velice podobné. Je možné, ba dokonce pravděpodobné, že jedním z hlavních vylepšení, které Galaxy A03s budou od předchůdce odlišovat, bude rychlejší čipset, ten však v tuto chvíli není znám. Stejně tak neznáme ani datum představení telefonu, podle všeho se jej však nedočkáme v nejbližších měsících.

Související články

Dnes nejčtenější

.