Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat update s květnovým bezpečnostním patchem na další zařízení – Galaxy A32 5G. Aktualizace by kromě toho měla přinést i některá vylepšení, vzhledem k zatím nedostupnému changelogu však není jasné, o jaká vylepšení přesně jde (pravděpodobně však budou zahrnovat „povinné“ vylepšení fotoaparátu či některých aplikací).

Květnová bezpečnostní záplata přináší opravy desítek vulnerabilit včetně tří kritických, které v Androidu našel Google, a opravy 23 exploitů, které ve své uživatelské nadstavbě One UI objevil Samsung. Díky opravám od korejského technologického obra by mělo být množství jeho aplikací – včetně S Secure a Secure Folder – bezpečnější.

Nový update je v tuto chvíli distribuován v Asii, přesněji řečeno v Thajsku a Vietnamu, ale co nevidět (v řádu dní) by se měl rozšířit do dalších zemí světa. 4G verze telefonu květnový patch dostala již před dvěma týdny.

Galaxy A32 5G, který je v současnosti nejlevnějším telefonem Samsungu s podporou 5G sítí, je stejně jako jeho 4G verze zařazena do čtvrtletního aktualizačního plánu Samsungu a v budoucnosti by měla obdržet dva upgrady Androidu.

Související články

Dnes nejčtenější