Zavřít reklamu

Jak jsme minulý týden informovali, Samsung pracuje na dalším modelu řady Galaxy M – Galaxy M22. Díky benchmarku Geekbench mimo jiné víme, že jej bude pohánět čip Helio G80. Nyní do éteru pronikly specifikace jeho fotoaparátu.

Hlavní fotoaparát Galaxy M22 bude mít podle obvykle dobře informovaného webu GalaxyClub rozlišení 48 MPx, tedy stejné jako rok starý předchůdce Galaxy M21. Jeho přední kamerka by však měla disponovat rozlišením jen 13 MPx, zatímco u jeho předchůdce to bylo 20 MPx. Je možné, že telefonu pomůže pořizovat lepší selfie snímky než předchůdce softwarová optimalizace, úplně bychom na to ale nespoléhali.

Smartphone by jinak měl dostat do vínku 4 GB operační paměti (pravděpodobně však bude dostupný i ve variantě se 6 GB), Android 11 a baterii s kapacitou 6000 mAh. S ohledem na předchůdce můžeme očekávat, že bude mít Super AMOLED displej s velikostí alespoň 6,4 palců a rozlišením FHD+, tělo z plastu, 3,5mm jack nebo podporu rychlého nabíjení s výkonem minimálně 15 W.

Dostupný by měl být v černé, modré a bílé barvě a podle všeho bude k mání i v Evropě. Kdy by jej Samsung mohl uvést na scénu, není v tuto chvíli známo.

Dnes nejčtenější

.