Zavřít reklamu

Benchmark Geekbench odhalil, že Samsung pracuje na dalším smartphonu řady Galaxy M. Telefon s názvem Galaxy M22 bude pohánět stejný čipset jako chystaný Galaxy A22 (a již vydaný Galaxy A32), tedy Helio G80.

Geekbench také odkryl, že Galaxy M22 bude disponovat 4 GB operační paměti a softwarově poběží na Androidu 11. Je pravděpodobné, že bude dostupný ve variantě s větší pamětí (nejspíše se 6 GB). Smartphone jinak v testu na jedno jádro získal 374 bodů, ve vícejádrovém testu 1361 bodů.

S ohledem na minulé modely řady Galaxy M není vyloučeno, že Galaxy M22 bude v podstatě přeznačenou verzí Galaxy A22. Pokud by tomu tak skutečně bylo, měl by do vínku dostat AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palců a rozlišením FHD+, čtverný fotoaparát, na boku umístěnou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack a baterii s kapacitou 5000 mAh (kapacitu baterie by mohl mít vyšší, jelikož jedním z lákadel telefonů řady Galaxy M je právě vysoká kapacita baterie; viz Galaxy M51 a jeho 7000mAh baterie). Otázkou je, jestli bude jako Galaxy A22 existovat ve verzi s podporou 5G.

Související články

Dnes nejčtenější

.