Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung pracuje na telefonu Galaxy A22 5G, který bude jeho vůbec nejlevnějším smartphonem s podporou nejnovější sítě (tento primát zatím drží Galaxy A32 5G). I když již dříve unikly některé jeho specifikace, nyní některé jeho klíčové parametry potvrdila a první render (byť rozměrově velmi malý) odhalila služba Google Play Console.

Telefon bude podle informací služby a jím zveřejněného obrázku disponovat displejem typu Infinity-V s FHD+ rozlišením, čipsetem Dimensity 700, 4 GB operační paměti a softwarově bude postaven na Androidu 11 (pravděpodobně s nadstavbou One UI 3.1).

Podle předchozích leaků dostane Galaxy A22 5G do vínku čtverný fotoaparát s rozlišením 48, 8, 2 a 2 MPx, 13MPx přední kamerku, 3,5mm jack, baterii s kapacitou 4500 nebo 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Nabízet by se měl i v 4G variantě a celkem čtyřech barvách – bílé, šedé, fialové a světle zelené.

Smartphone by se v Evropě mohl prodávat za cenu kolem 279 eur (zhruba 7 100 Kč) a uveden na scénu bude údajně v červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.