Zavřít reklamu

Vypadá to, že Samsung s vydáváním updatu s Androidem 11 ještě nekončí. Jeho nejnovějším příjemcem je tablet Galaxy Tab A7, konkrétně jeho LTE verze.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi T505XXU3BUD7 a v tuto chvíli je distribuována v různých zemích Evropy. Její součástí je březnový bezpečnostní patch. Update přináší různé nové funkce a osvěžený design uživatelského prostředí.

I když v tuto chvíli není k dispozici changelog, update by měl přinést vylepšený design uživatelského rozhraní, jednorázová povolení, sekci konverzací v notifikačním panelu, chatovací bubliny, samostatný widget pro přehrávání médií nebo rychlejší přístup k ovládání chytré domácnosti.

Z Androidu 11 vycházející nadstavba One UI 3.1 pak zahrnuje lepší možnosti přizpůsobení dynamického zámku obrazovky a widgetů na zamčené obrazovce, novou verzi nativních aplikací, vylepšené aplikace Samsung Keyboard a Samsung Internet, vylepšené funkce Digitální pohody a rodičovské kontroly nebo možnost z fotografií odstranit údaje o poloze při jejich sdílení. Update s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1 již předtím dostaly tablety Galaxy Tab Active 3, Galaxy Tab S5e a řada Galaxy Tab S6.

Související články

Dnes nejčtenější

.