Zavřít reklamu

Do éteru pronikly rendery Samsungu Galaxy A22, které jej zobrazují v pouzdře. Ukazují čtvercový tvar fotomodulu podobný tomu u telefonů Galaxy M62 nebo Galaxy M12 či displej typu Infinity-V.

Z renderů také vyplývá, že chystaný smartphone nižší střední třídy bude mít trojitý fotoaparát (předchozí leaky se přitom zmiňovaly o čtverném), poměrně výraznou bradu (takovou měl i jeho předchůdce Galaxy A21) a na boku umístěnou čtečku otisků prstů.

Podle dosavadních neoficiálních informací dostane Galaxy A22 do vínku čipset Dimensity 700, 3 GB operační paměti, 48MPx hlavní fotoaparát, 13MPx přední kamerku a 3,5mm jack. S ohledem na jeho předchůdce můžeme očekávat, že vnitřní paměť bude mít velikost minimálně 32 GB a že telefon bude podporovat rychlé nabíjení s výkonem alespoň 15 W.

Dostupný by měl být ve čtyřech barvách – bílé, šedé, světle zelené a fialové. K dispozici bude podle všeho také v 5G variantě, která se od standardní může v některých ohledech lišit. 5G verze by měla být nejlevnějším 5G smartphonem Samsungu a sesadit tak z trůnu Galaxy A32 5G.

Telefon bude podle známého leakera Evana Blasse uveden na scénu v červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.