Zavřít reklamu

Audio tvoří rozsáhlou část našich každodenních životů. Tohle tvrzení se s příchodem „doby covidové“ navíc prakticky zdvojnásobilo, jelikož z důvodů vládních opatření trávíme více času doma. Lidé se začali zkrátka více zajímat o domácí audio systémy. Jako na zavolanou na to reaguje prestižní pražský showroom VOIX se špičkovým audio i video vybavením, který do své nabídky zařadil produkty od světoznámé francouzské společnosti Devialet.

Devialet Phantom I

Tuto firmu v roce 2007 založilo trio nadšenců s jasným cílem, a to změnit zažité představy o tom, jak mohou nejet hrát, ale také vypadat zmiňované audio systémy dnešní doby. Aktuálně se proto mohou pyšnit hned dvěma modelovými liniemi, s jejíchž pomocí zakladatelé takřka dobyli svět. Jejich produkty se totiž vyznačují prvotřídním zvukem a prémiovým zpracováním za použití kvalitních materiálů. Vše je přitom nádherně propojeno s francouzskou kulturou a historií.

Tím nejlepším z nejlepších je bezesporu řada Phantom, ze které vyčnívá Devialet Phantom I 108 dB. Tento kompaktní a muskulární audio systém nabízí neuvěřitelný 1100W výkon s parádním frekvenčním rozsahem od 14 Hz do 27 kHz a hlasitostí 108 dB. Na výběr je navíc hned ze dvou variant, a to z černého provedení s postranními pláty z černého chromu a bílého provedení s postranními pláty pokrytými tenkou vrstvou reálného růžového zlata. Obě verze vyjdou na 72 990 korun. Na opačném konci této řady pak můžete najít Phantom II 95 dB s výkonem 350 W za 25 990 korun.

Devialet Phantom I
Devialet Phantom I

Pozornost si dokázala získat i konfigurovatelná a upgradovatelná řada Expert Pro. Konkrétně se jedná o šestici zajímavě vypadajících kousků s parádními technickými parametry. Tyto produkty kompletně nahrazují tradiční Hi-Fi systémy a jejich hlavní chloubou jsou ultratenká těla s výkonem od 140 do 1000 W. O kvalitní zvuk se stará kombinace předzesilovače, výkonného zesilovače, převodníku, streameru a gramofonového předzesilovače.

Související články

Dnes nejčtenější

.