Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Samsung spustil dvě skutečně zajímavé akce. Díky jedné z nich získáte nový Galaxy S21 za tu nejlepší cenu v historii. V případě té druhé na vás čeká velká QLED TV k telefonu zcela zdarma.

Galaxy S21 nejvýhodněji v historii

Pokukujete po novém Galaxy S21, S21+ nebo S21 Ultra? Pak teď máte tu nejlepší příležitost k opravdu výhodnému nákupu. Pokud se totiž rozhodnete si některý z modelů pořídit, získáte k němu jeden ze dvou dárků dle vlastní volby: buďto telefon Galaxy A12 zdarma nebo Galaxy S20+ za poloviční cenu. Jestliže ale nepotřebujete druhý telefon, můžete ho u Mobil Pohotovosti rovnou proměnit na peníze a tím pádem získáte Galaxy S21 o 4 500 Kč levněji.

Tím to ale nekončí. Pokud se rozhodnete prodat svůj stávající telefon, dostanete ještě bonus až 5 000 Kč, který se připočte k výkupní ceně telefonu. Za předpokladu, že upgradujete například z Galaxy S20, pak vás nový Galaxy S21 ve výsledku vyjde jen na 277 Kč měsíčně. Konkrétní cenu pro svůj telefon si jednoduše spočítáte v kalkulačce na mp.cz/galaxys21

1520_794_Samsung_Galaxy_S21

Samsung QLED TV zdarma

Samsung teď navíc rozdává 55“ QLED televizor v hodnotě bezmála 17 tisíc zcela zdarma. Stačí nahlédnout do budoucnosti smartphonů a pořídit si Galaxy ZFold2 se skládacím displejem. Ten je aktuálně ve slevě za 45 990 Kč (dříve 54 990 Kč) a samozřejmě si ho můžete pořídit i na splátky bez jakéhokoli navýšení.

Z Fold2 QLED TV

Související články

Dnes nejčtenější

.