Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Šestá generace populárního chytrého náramku od Xiaomi je tady. Na českém trhu si již můžete předobjednat nový Mi Band 6, které má opět čím zaujmout. U Xiaomi ale stojí za zmínku také Mi Fan Festival, který tento týden míří již do finále.

Xiaomi Mi Band 6

Nová verze fitness náramku od Xiaomi opět disponuje větším displejem, který tentokrát narostl poměrně významně, a to na 1,56 palce, takže nyní pokrývá prakticky celou přední část těla náramku. Ruku v ruce s tím narostlo i rozlišení a také jemnost displeje.

Tím ale výčet novinek nekončí, byť větší a kvalitnější displej je bezesporu tím nejzásadnějším, co Mi Band 6 nabízí. Novinkou je nicméně také senzor pro měření hladiny kyslíku v krvi (SPO2). Vzrostl i počet sportovních, které je náramek schopný měřit, a to konkrétně z 11 na 30. A automatické rozpoznání a zahájení měření umí Mi Band 6 nově u šesti různých sportů. Poslední novinkou je nižší startovací cena – zatímco loňský model se začal prodávat za 1 490 korun, nový Mi Band 6 startuje na 1 190 Kč.

1520_794_Xiaomi Mi Band 6
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Mi Fan Festival

Ještě do konce tohoto týdne běží Xiaomi Mi Fan Festival. Zbývá tedy poslední několik dnů, kdy je možné využít nezanedbatelné slevy na prakticky všechny produkty Xiaomi. Zatímco u telefonů získáte nižší cenu po zadání kódu „MiFan“ v košíku, tak v případě příslušenství je sleva již promítnuta v koncové ceně. Celou nabídku Mi Fan Festivalu najdete na tomto odkazu, níže jsme pak vybrali ty nejzajímavější kousky.

xiaomi-mi-air-purifier-pro-h
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější