Zavřít reklamu

Do éteru pronikly fotografie druhého „kvantového“ telefonu Samsungu. Galaxy Quantum 2 podle nich bude mít obrazovku typu Infinity-O s tenkými rámečky a trojitý fotoaparát.

Velikost telefonu je podle snímků velmi podobná rozměrům Galaxy S21+, což znamená, že jeho obrazovka by mohla mít velikost 6,7 palců. Na fotografiích není vidět čtečka otisků prstů (ani na zádech, ani na boku), můžeme tedy očekávat, že smartphone ji bude mít zabudovanou v displeji. Podle předchozích leaků bude Galaxy Quantum 2 disponovat čipsetem Snapdragon 855+, 6 GB operační a 128 GB vnitřní paměti, 64MPx hlavním fotoaparátem, čipem NFC, podporou standardu Bluetooth 5.0, Androidem 11 a baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem minimálně 15 W. Starší úniky také tvrdí, že půjde vlastně o přeznačený – a ještě neoznámený – Galaxy A82 5G (samozřejmě s tím rozdílem, že bude vybaven čipem s kvantovým generátorem náhodných čísel). Nabízet by se měl v černé a bílé barvě.

Telefon bude s pravděpodobností hraničící s jistotou dostupný pouze v Jižní Koreji a k jeho odhalení by mohlo dojít ještě tento měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.