Zavřít reklamu

Samsung nepolevuje v rychlém vydávání updatu s Androidem 11 a z něj vycházející uživatelskou nadstavbou One UI 3.0 nebo 3.1. Jeho nejnovějším příjemcem je další zástupce řady Galaxy A – Galaxy A70s.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi A707FDDU3CUC6, má velikost něco přes 2 GB a v tuto chvíli je distribuována v Indii. V brzké době – v řádu dní, maximálně týdnů – by se měla rozšířit do dalších koutů světa. Její součástí je březnový bezpečnostní patch. Update přináší většinu novinek Androidu 11, jako jsou chatovací bubliny, jednorázová povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu, samostatný widget pro přehrávání médií nebo snadnější ovládání zařízení v chytré domácnosti.

Co se týče nadstavby One UI 3.1, ta na Galaxy A70s přináší například nový design uživatelského rozhraní, vylepšené verze nativních aplikací, více widgetů na zamčenou obrazovku, lepší možnosti přizpůsobení always-on displeje a dynamické zamčené obrazovky, vylepšený režim více oken, možnost přidávat na obrazovku hovorů vlastní obrázky nebo videa, možnost odstraňovat z fotografií údaje o poloze při jejich sdílení a v neposlední řadě službu Samsung Free místo Samsung Daily. Update má také zlepšovat výkon fotoaparátu a systému.

Související články

Dnes nejčtenější

.