Zavřít reklamu

K jarnímu období již od nepaměti patří pestrobarevné odstíny kam se jen člověk podívá. To aktuální nám začíná již za necelý týden a dánský výrobce ochranných prvků PanzerGlass se na něj letos pečlivě připravil se svěží barevnou edicí obalu ClearCase.

Nový obal PanzerGlass ClearCase Colors dokonale kombinuje prvotřídní ochranu telefonu díky použití tvrzeného skla o tloušťce 0.7 mm a barevného odolného TPU rámečku, který osvěží již tak unikátní design řady iPhone 12. Samotné barvy obalů byly navržené pro dokonalé ladění k dostupným barvám telefonu. Lze tedy nakombinovat oranžový obal k bílému iPhonu, modrý iPhone sladit s modrým obalem nebo vybrat kombinaci zcela jinou dle osobních preferencí. Vždy bude ale výsledek vypadat naprosto perfektně. TPU rámeček je pro maximální odolnost tvořen pevnou a pružnou plástvovou strukturu speciálně zesílenou v rozích obalu. Spojením skla a výše zmíněného barevného TPU rámečku se 100% eliminuje žloutnutí oproti standartním obalům na trhu.

Nové barevné obaly PanzerGlass ClearCase Colors jsou ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. Kromě svěžích barev jsou tak obaly bezpečné a hygienické.  Obaly PanzerGlass ClearCase Colors pro iPhone 12 jsou již v prodeji za cenu 899 Kč. Nové barevné varianty jsou následující: zelená, červená, modrá, oranžová, růžová a stříbrná.

Dnes nejčtenější

.