Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Populární značka Niceboy si během posledních let dokázala vybudovat skutečně silné renomé. Za tím stojí jejich prvotřídně zpracované produkty, které jsou k dostání za lidové ceny, přičemž přináší nejmodernější technologie a skvělé funkce. Aktuálně se řada těchto kousků dočkala úžasného zlevnění, díky čemuž si je můžete pořídit za bezkonkurenční ceny. Pojďme se na ně tedy společně podívat.

Niceboy HIVE podsie

Se slevou si nyní můžete pořídit jeden z nejoblíbenějších produktů vůbec – bezdrátová True Wireless sluchátka Niceboy HIVE podsie. Tato špuntová sluchátka využívají nejnovější standard Bluetooth 5.0 a pyšní se certifikací IPX4, tudíž se nezaleknou ani stříkající vody. U produktu dokáže zaujmout jeho parádní výdrž baterie, kdy vám v kombinaci s nabíjecím pouzdrem dokáží nabídnout až patnáctihodinový poslech. Následné nabíjení poté probíhá skrze moderní USB-C. O křišťálově čistý zvuk se stará kvalitní čipset v kombinaci s technologií MaxxBass. Rozhodně také nesmíme zapomenout zmínit kvalitní mikrofony, které dokáží automaticky potlačovat okolní hluk pro ničím nerušené hovory. Produkt je dodáván se špunty různých velikostí.

Niceboy HIVE podsie zakoupíte za 699 korun zde

Niceboy RAZE 3 Guru

Pokud nejste zrovna fanouškem sluchátek, nebo zkrátka raději preferujete klasické reproduktory, tak pořízením Niceboy RAZE 3 Guru rozhodně neuděláte krok vedle. Tento model se pyšní 24W výkonem s frekvenčním rozsahem od 65 Hz do 20 000 Hz a připojit se k němu můžete hned dvěma způsoby – skrze standard Bluetooth 5.0, nebo pomocí klasického 3,5mm jack kabelu. Reproduktor odolá i podstatně horším podmínkám díky certifikaci IP67. V přiložené galerii si můžete podle designu všimnout, že produkt nabízí 360° zvuk a dokáže tak ozvučit rovnou celou místnost, což jde opět ruku v ruce s přítomnou technologií MaxxBass pro ještě kvalitnější a čistý zvuk. Co se týče výdrže, tak ta dosahuje až 10 hodin, přičemž následné nabíjení probíhá za pomocí USB-C. Dalším obrovským benefitem je, že lze reproduktor použít i jako powerbanku a nabít si přes něj například telefon či hodinky.

Niceboy RAZE 3 Guru zakoupíte za 999 korun zde

Niceboy X-fit Plus

Stále vzrůstající popularitě se také těší takzvané fitness náramky, které nám dokáží poskytnout řadu cenných dat o našem těle. Do této kategorie se řadí i Niceboy X-fit Plus, který doslova nabízí spoustu muziky za málo peněz. Tento produkt je skvělým parťákem pro jakékoliv cvičení, kdy si konkrétně dokáže poradit s měřením srdečního tepu, krevního tlaku a saturace kyslíku v krvi, počítáním kroků, kalorií a monitorováním spánku. Nad vším můžete mít přehled buďto v aplikaci na iPhonu, která je kompletně v češtině, nebo přímo na 0,96″ OLED displeji. Samozřejmostí je poté skvělé designové zpracování v kombinaci se zvýšenou odolností, což dokazuje certifikace IP67. Spousta uživatelů si pochvaluje kvalitní analýzu spánku, kdy ani nechybí příjemné buzení za pomocí vibrací.

Niceboy X-fit Plus zakoupíte za 399 korun zde

Související články

Dnes nejčtenější

.