Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Dnešní telefony se pyšní parádním výkonem, který jde ruku v ruce s prvotřídním designem. Bohužel ale nic není bezchybné a může se například vinou pádu stát, že se nám zařízení určitým způsobem poškodí. Přesně kvůli takovým situacím je vhodné se chránit vhodným krytem. Na dnešním trhu naštěstí najdeme hned několik prodejců nabízejících nejrůznější produkty, ze kterých si už jen stačí vybrat.

BHcase foto

Kde koupit nejlepší kryt

Výběru vhodného krytu byste rozhodně měli věnovat zvýšenou pozornost. Jedná se totiž o něco, co se bude starat o bezpečí vašeho telefonu a zároveň určovat jeho vzhled. Tento fakt si silně uvědomuje i renomovaný obchod BHcase, který vás svou bohatou nabídkou dokáže v okamžiku očarovat. Tato společnost se totiž přímo specializuje na výrobu vysoce kvalitních krytů, kdy si navíc za nízké ceny můžete zvolit vlastní unikátní design. Pouzdra navíc nikterak nezabraňují bezdrátovému nabíjení telefonů.

Spousta skvělých motivů

V nabídce obchodu můžete najít desítky nejrůznějších a zábavných motivů, které dokážou skvěle ozdobit jakýkoliv smartphone. Pro dosažení co možná nejvyšší kvality firma využívá pro průsvitné kryty s drobnějším designem dlouhotrvající UV LED tisk a v případě motivu, který kompletně pokrývá celý obal, se používá takzvaný sublimační tisk s extrémním důrazem na kvalitu. Díky tomu tak můžete přijít i s kompletně vlastním designem a nechat si například zvěčnit oblíbenou fotografii do podoby krytu.

Navíc si podle vlastních preferencí můžete zvolit, zdali si přejete daný motiv nanést na odolný či tenčí silikon, nebo na matný plast. Použitý materiál samozřejmě ovlivňuje výslednou odolnost a tenkost a je tedy jen na vás, která varianta pro vás bude nejvhodnější.

Důraz na ekologii

Internetový obchod BHcase si současně uvědomuje problémy dnešní doby, a proto klade silný důraz na ekologii. Z tohoto důvodu jsou všechny krabičky na kryty z recyklovatelných a recyklovaných materiálů, přičemž klasická silikonová pouzdra jsou pro minimalizaci odpadu zasílána v bublinkové obálce. Pokud byste tedy rádi odlehčili naší planetě Zemi, nákupem zde rozhodně neuděláte krok vedle.

BHcase logo

Sleva pro čtenáře

Ve spolupráci s BHcase jsme pro naše čtenáře připravili exkluzivní akci, díky které můžete na nákupu vlastního krytu parádně ušetřit. V pokladně vám stačí zadat slevový kód ve znění E8TJ6B6U, díky čemuž se vám výsledná cena automaticky sníží o 10 %. S nákupem byste ale rozhodně neměli otálet, protože tato nabídka je časově omezená. Kód zároveň platí i na nabízené příslušenství.

Skvělý kryt od BHcase zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.