Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat na dva roky starý smartphone střední třídy Galaxy A50 update s OS Android 11. Kromě uživatelské nadstavby One UI 3.1 je jeho součástí březnový bezpečnostní patch.

Aktualizace nese firmwarovou verzi A505FDDU7CUBC a má velikost necelých 1,9 GHz. Vedle vylepšeného designu uživatelského rozhraní zlepšuje i výkon Galaxy A50. Android 11 přináší řadu novinek včetně chatovacích bublin, jednorázových povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu, samostatného widgetu pro přehrávání médií nebo snadnějšího ovládání chytrých zařízení.

Nadstavba One UI 3.1 na stále populární telefon přináší mimo jiné vylepšený dynamický zámek obrazovky, vylepšené widgety na zamykací obrazovce a always-on displeji, možnost na obrazovku volání přidat vlastní obrázky nebo videa, vylepšené nativní aplikace a výkon automatického ostření fotoaparátu a v neposlední řadě možnost dvojitým poklepáním vypnout displej.

Update je na Galaxy A50 distribuován ve fázích, což znamená, že ne všichni jej dostanou současně. Pokud jste jej ještě neobdrželi, můžete si jeho dostupnost zkontrolovat manuálně otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.