Zavřít reklamu

Koncem minulého měsíce Samsung vydal update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 na telefony řady Galaxy S10. Nyní jej začal vypouštět na odlehčenou verzi řady Galaxy S10 Lite, a to jen necelé tři měsíce poté, co obdržela update s One UI 3.0.

Nová aktualizace je v tuto chvíli dostupná ve Španělsku, kde ji uživatelé Galaxy S10 Lite mohou identifikovat podle firmwarové verze G770FXXU4EUBA. Jako u minulých updatů by se měla v brzké době – v řádu dní, maximálně týdnů – rozšířit do dalších koutů světa. Její součástí je březnový bezpečnostní patch, u kterého by měl Samsung v nejbližších dnech specifikovat, co opravuje.

Jako vždycky si můžete dostupnost nejnovějšího updatu zkontrolovat otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Aktualizace s One UI 3.1 v minulých dnech a týdnech již dorazila na řadu zařízení Samsungu, včetně řad Galaxy S20, Note 20 a Note 10, skládacích smartphonů Galaxy Fold, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip a Galaxy Z Flip 5G nebo vlajkových tabletů Galaxy Tab S7 a tabletu Galaxy Tab S6.

Související články

Dnes nejčtenější

.