Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, očekávané smartphony Samsungu pro střední třídu Galaxy A52 (5G) a Galaxy A72 by měly mít řadu funkcí dosud vyhrazených jeho vlajkovým lodím, jako např. vyšší obnovovací frekvence, optickou stabilizaci obrazu, trojnásobný optický zoom nebo stupeň krytí IP67. Podle nejnovějšího leaku by k nim měly přibýt – alespoň tedy v případě druhého zmíněného modelu – stereo reproduktory, které se dosud v žádném modelu řady Galaxy A neobjevily.

Aby toho nebylo málo, Galaxy A72 by měl také disponovat funkcí 30x Space Zoom a mít v aplikaci fotoaparátu integrovanou širokou škálu efektů sociální sítě Snapchat. Majitelé smartphonu Galaxy A71 tak budou mít skutečně dost důvodů pro to, aby upgradovali na nový model.

Galaxy A72 podle předchozích úniků dostane do vínku Super AMOLED displej typu Infinity-O s úhlopříčkou 6,7 palců, rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 90 Hz, čipset Snapdragon 720G, 6 nebo 8 GB operační a 128 či 256 GB vnitřní paměti, čtverný fotoaparát s rozlišením 64, 12, 8 a 5 MPx, 32MPx přední kamerku, poddisplejovou čtečku otisků prstů, Android 11 s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Vzhledem k záplavě leaků z posledních dnů je nanejvýš pravděpodobné, že Samsung představí Galaxy A72 a Galaxy A52 (5G) již velmi brzy, nejspíše v příštích několika dnech.

Související články

Dnes nejčtenější