Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Samsung spustil dvoutýdenní akční nabídku s názvem Galaxy Week. Pokud si od pondělí 22. 2. 2021 do neděle 7. 3. 2021 zakoupíte jeden z vybraných prémiových telefonů Samsung, konkrétně z řady Galaxy S21, Galaxy Note20, Galaxy Z Fold2 5G nebo Galaxy Z Flip 5G, získáte navíc jako bonus bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 4 490 Kč. Nabídka je dostupná na e-shopu www.samsung.cz i u dalších vybraných prodejců elektroniky.

Sluchátka jako žádná jiná

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live nabízí ojedinělý design snoubený s komfortem a čistým zvukem. Jsou vybavena 11mm wooferem zajišťujícím dunivé basy, které doplňuje 6,5mm tweeter s minimálním zkreslením. Galaxy Buds Live jsou vybavena aktivním rušením hluku (ANC), které odfiltruje rušivé zvuky okolí, a vy se tak budete moct soustředit na práci nebo si jen v klidu užít oblíbenou skladbu.

Galaxy Buds Live

Vyměňte starý za nový a získejte navíc 3 500 Kč

Až do konce března běží akce Trade-in, v jejímž rámci můžete získat bonus 3 500 Kč k výkupní ceně svého starého mobilního telefonu, v případě, že si zakoupíte telefon z řady Galaxy S21. Výkupní cena použitého mobilního telefonu se odvíjí od stavu zařízení a přesně určit vám ji pomohou technici ze Samsungu. Abyste mohli získat bonus, musíte doložit IMEI zakoupeného zařízení řady Galaxy S21 a doklad o koupi s datem mezi 29. 1. a 31. 3. 2021. Podrobné informace k akci Trade-in najdete na stránkách www.novysamsung.cz.

novysamsung

Už žádné starosti. Teď navíc za polovic

Pokud chcete hodit starosti za hlavu, využijte nabídku pojištění telefonu z řady Galaxy S21 nyní za polovinu původní ceny. Služba Samsung Care+ vás ochrání před často nepříjemným náhodným poškozením mobilního telefonu, a to po dobu až dvou let. Pokud chcete nabídku využít, musíte do 16. března zadat kód, který vám přijde do týdne od nákupu telefonu. Akce platí pouze pro zařízení pořízená do 9. března 2021. Pro více informací navštivte https://www.samsungcareplus.com/cz/#!/.

Související články

Dnes nejčtenější

.