Zavřít reklamu

Ten čas ale letí. Jako by to bylo včera, když se na telefonech objevila chytlavá nekonečná běhačka Jetpack Joyride. Jenže včera to vážně nebylo. Podle vývojářů z Halfbrick je tomu už deset let! V souvislosti se zaokrouhleným výročím navíc dávají vědět, že se pilně pracuje na dílu druhém, který chce již lehce zastaralou formuli původní hry přenést do současnosti. Jetpack Joyride 2 je ve fázi v předběžném přístupu v některých regionech již nyní. My se můžeme alespoň podívat na povedenou upoutávku.

Během deseti let existence prvního dílu vývojáři nezaháleli a zásobovali ho pravidelně novým obsahem. Updaty do hry přicházely takřka každý měsíc. I přes takové snažení ovšem nejde hře upřít její datum vydání před deseti lety. Aby tak zachovali úspěšnou značku relevantní, rozhodli se vývojáři vydat druhý díl, stejně jako v případě jejich druhé populární značky Fruit Ninja.

Ve druhém díle Jetpack Joyride se změní hodně věcí. Hra bude rozdělena do jednotlivých úrovní, na konci kterých budou na hráče číhat obtížní bossové. Větší důraz na zapojení soubojů je znát i v samotných levelech. Nově budete mít k dispozici různé zbraně. Z těch bude hlavní hrdina sice střílet automaticky, pořád ale otevírají dveře novým, zajímavým příležitostem. Vzhledem k nově představeným soubojům navíc mizí křehkost hlavního hrdiny. Ten nyní dostal ukazatel zdraví, neskolí ho tak už jen jediný úder.

Pokud se vám nechce čekat na druhý díl a rádi byste si připomněli, proč byla hra před dekádou takovou senzací, můžete si ji zcela zdarma stáhnout na Google Play.

Dnes nejčtenější

.