Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung zhruba před měsícem v tichosti uvedl na trh ve Vietnamu budgetový smartphone Galaxy M12. Nyní na něj technologický obr začal lákat na svém indickém webu, kde prozradil jeho datum představení.

Galaxy M12 bude na scénu v Indii uveden 11. března a bude dostupný prostřednictvím tamní verze Amazonu. Jeho cena v tuto chvíli není známa.

Pro připomenutí – smartphone disponuje PLS IPS displejem s úhlopříčkou 6,5 palců, rozlišením HD+ (720 x 1600 px) a obnovovací frekvencí 90 Hz (jde o druhý nevlajkový telefon Samsungu chlubící se vyšší obnovovací frekvencí než dnes stále standardních 60 Hz, což předtím nebylo zmíněno), čipsetem nižší třídy Exynos 850, 4 GB operační paměti, 64 GB rozšiřitelné vnitřní paměti, čtverným fotoaparátem s rozlišením 48, 5, 2 a 2 MPx, 8MPx přední kamerkou, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečkou otisků prstů, 3,5mm jackem, Androidem 11 s nadstavbou One UI 3.0 a baterií s obří kapacitou 6000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W.

V tuto chvíli není jasné, jestli se telefon někdy dostane do Evropy, nicméně jistá naděje tu je, protože v případě jeho předchůdce – loňského Galaxy M11 – tomu tak bylo.

Související články

Dnes nejčtenější